İnternet Hizmetleri

Firmamız 2011 Yılında Gemlik Tasarım olarak kurulmuş ve web tasarım üzerine kendini geliştirmiştir. İlerleyen teknolojiyi takip ederek kendi sunucusunu oluşturmuş ve müşterilere kendi sunucusu üzerinden hizmet sağlamaktadır. Yılların vemiş olduğu deneyim ile sunucu ve hosting hizmeti sağlamaya başlayan Gemlik Tasarım müşterilerine hızlı ve kaliteli sunucular üzerinde hizmet vermektedir. Günümüzün yoğun olarak kullanılan sosyal medya hesaplarında uzmanlaşan kadromuz ile firmanızı sosyal hesaplarda popüler konuma getiriyoruz.

İnternet Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Firmanızı yeni nesil internet siteleri ile yapıyor ve güncelliyoruz. Hızlı ve dinamik altyapıya sahip internet siteleri ile firmanızı zirvelere taşıyoruz. Unutmayın web sitesi firmanızın dünyaya açılan bir kapısıdır…

Seo Optimizasyon

Seo optimizasyonu ile sitenizin anahtar kelimelerini düzenliyoruz. google aramalarında ilk sayfalara taşıyoruz. Sitenizden verimli bir kitleye ulaşmak istiyorsanız mutlaka seo optimizasyonunuzu yaptırınız.

Sunucu Hizmetleri

Sunucularımız Türkiye lokasyonlu olup 7/24 izlenmektedir. veri merkezlerimiz backup sunucusu ile verileriniz otomatik yedeklenmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızı uzman ellere teslim edin. Yüksek erişim kitlesi ile verimli sayfalar oluşturuyoruz firmanızı istediğiniz bölgelerde istediğiniz kişilere eriştiriyoruz.