Digital Baskı

Dijital Baskı denince akla sadece kağıt üzerine yapılan baskılar gelmektedir. Ancak Gemlik Tasarım‘ın teknolojik ekipmanları, bu algıyı değiştirmektedir. Gelişmiş makinelerimizle tabela, vinil, pleksiglass, alüminyum, polikarbonat, alçı duvar yüzeyi, cam, dekota ve kompozit gibi bir çok malzemeye dijital baskı yapabilmekteyiz. OneWay Vision delikli folyo baskı ile de vitrin ve dış cephe uygulamalarımız bulunmaktadır. Ayrıca harf ve logo baskılarını da istenilen ebatlarda hazırlayabilmekteyiz.

Baskı için kullandığımız özel mürekkepler sayesinde renkler çok daha canlı ve kalitelidir. Kullandığımız folyolar Unifol, Orajet, Oracal ve 3M gibi üst düzey markalara ait olduğundan, dış uygulamalarda dayanıklılık sergilerler. Böylece uzun süreli kullanım sağlamanın yanısıra reklamınızı en güzel şekilde yapmanızı sağlar. Kullandığımız ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olmasının yanısıra, dijital baskı sonrasında isteğinize göre laminasyon uygulaması yaparak dijital baskının ömrünü daha da uzatmak mümkündür.

Dış mekanlar için ışık geçirgenliği yüksek, Megalight folyo baskıları yapabilmekteyiz.

Cephe Kaplama

Cephe giydirme sistemleri, firmanızı tam anlamıyla yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan en önemli reklam unsurlarından biridir. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Gemlik Tasarım olarak biz de size, en kaliteli dış cephe kaplama ürünlerini kullanarak sizlere uzun ömürlü bir reklam olanağı sunuyoruz.

Yaptığımız Diğer İşler...

Led Tabela

Son yıllarda hızlı bir gelişim sürecinden geçmekte olan tabela pazarının önemli araçlarından biri olan Led ekran tabelalar görsel anlamda zenginliğe en çok imkân veren tabela türlerindendir. Led ekranlar günümüzde gerek bilgilendirme platformu olarak gerekse reklam mecrası olarak farklı sektörlerde indoor ve outdoor reklamcılık ve bilgilendirmede verimli birer araç olarak sıkça kullanılmaktadır.

Gemlik Tasarım olarak farklılaşma talebi neticesinde oluşan isteklere ve genişleyen pazar ihtiyaçlarına kaliteli Led Ekran Tabela çözümlerimizle cevap verirken müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Yüksek kalite ve uygun fiyatlandırma politikamızla hedeflerinize doğru bir şekilde ulaşmanız için çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız.

Totem Tabela

Dışarıdan bakıldığında bir bütün olarak görünseler de birbirlerinden bağımsız parçalardan oluşan totem tabelalar kurulum öncesi ve kurulum aşamalarında başta hava koşulları olmak üzere çeşitli çevresel faktörler göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Genellikle büyük ve etkili olma yönleriyle öne çıkan Highrise ve Tower tipi totem tabelalar daha çok şehir merkezlerinden uzak noktalara konumlandırılmaktadır. Totem tabelalar şehir içlerinde ise AVM’ler tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler.

Tiling

Sriracha cardigan flannel hoodie, distillery biodiesel pour-over irony keytar master cleanse bespoke Shoreditch. Kitsch keytar brunch, single-origin coffee Etsy hashtag vegan hella Shoreditch deep v Blue Bottle photo booth migas whatever.

Floor Finishes

Sriracha cardigan flannel hoodie, distillery biodiesel pour-over irony keytar master cleanse bespoke Shoreditch. Kitsch keytar brunch, single-origin coffee Etsy hashtag vegan hella Shoreditch deep v Blue Bottle photo booth migas whatever.